image1 image2 image3
logo

Jubilat już w Poznaniu

b_250_250_16777215_00_images_media_2016-05-13_pasiewicz_media2.jpgObchodzący dziś 10. urodziny, Karol Pasiewicz przygotowuje się do kolejnego weekendu wyścigowego, tym razem na Torze Poznań. Łódzki kierowca kartingowy wystartuje w piątej i szóstej rundzie Rok Cup Poland, w klasie Mini Rok.

Po czterech rozegranych w ubiegłym miesiącu rundach, Pasiewicz zajmuje czwarte miejsce w punktacji klasy. Kierowca zespołu V-Kart nie ukrywa, że chciałby sobie sprawić prezent urodzinowy w postaci awansu na podium w klasyfikacji sezonu. O to nie będzie jednak łatwo, ponieważ do trzeciego Piotra Protasiewicza traci obecnie 73 punkty.

- Fajnie jest obchodzić urodziny na torze - przyznaje Karol Pasiewicz. - Celem na ten weekend jest pojechać szybko i bez kolizji. Ostatnio przygód nie brakowało. Mam nadzieję, że z okazji urodzin będę mieć więcej szczęścia. Dam z siebie wszystko!

Karol jest jednym z najmłodszych, a co za tym idzie najmniej doświadczonych kierowców w stawce. Mimo tego, Mistrz Polski i Mistrz Polski Młodzików jest w ścisłej czołówce kategorii, co potwierdzają kolejne treningi na torze. Starty łodzianina wspierają Automobilklub Wielkopolski, Kemppi, Hypertherm i łódzki salon oraz serwis spawalniczy Viktoria. Więcej informacji o Karolu Pasiewiczu można znaleźć na jego oficjlanej stronie internetowej pod adresem http://karolpasiewicz.pl/.

2015-2019 © Karol Pasiewicz - kierowca kartingowy